Кошик
11 відгуків
+380 (67) 270-39-91
+380 (53) 670-39-91
ПП ВКФ ЕВРОБУД

Праймер

Праймер бітумний ТЕХНОНІКОЛЬ № 01 являє собою розчин нафтових бітумів у спеціально підібраних органічних розчинниках. Володіє високою проникаючою здатністю і малим часом висихання.

Область застосування:

Праймер застосовується для підготовки (грунтування) ізольованих поверхонь (бетонна плита, цементно-піщана стяжка тощо) перед укладанням наплавлюваних і самоклеючих покрівельних і гідроізоляційних матеріалів. Витрата праймера — 0,25–0,35 л/м2.

Виробництво робіт:

Згідно спільного «Керівництва по проектуванню і пристрою покрівлі з бітумно-полімерних наплавляються матеріалів Корпорації Техноніколь», відповідно до «Керівництва щодо гідроізоляції підземних споруд Корпорації Техноніколь». Діапазон температур застосування від -20°С до +40°С. При температурі нижче +5°С витримувати в теплому приміщенні не менше 24 годин. Час висихання праймера при стандартних умовах не більше 12 год. Не застосовувати поблизу джерел відкритого вогню. Роботи проводити в добре провітрюваних приміщеннях. Уникати попадання на шкіру і в очі.

Зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від -20°С до +30°С. Гарантійний термін зберігання — 18 місяців.

Транспортування:

Мастику транспортують усіма видами транспорту в критих транспортних засобах в один ряд по висоті у відповідності з Правилами перевезення вантажів, діючими на транспорті даного виду. Мастика повинна транспортуватися при дотриманні правил транспортування легкозаймистих матеріалів.

Відомості про упаковку:

Металеві євровідра по 10л / 20л.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner