Кошик
11 відгуків
+380 (67) 270-39-91
+380 (53) 670-39-91
ПП ВКФ ЕВРОБУД

МАСТИКИ І ПРАЙМЕРИ

МАСТИКИ ТА ПРАЙМЕРИ
Опис
Бітумно-полімерні мастики і праймери для будівництва та ремонту будівель - ціни та способи використання
Поверхня кожного об'єкта потребує надійної гідроізоляції. Щоб захистити будівельну споруду, знадобиться застосування спеціального будматеріалу, розрахованого на ефективне протистояння впливу навколишнього середовища. Досить популярними є рідкі речовини на основі смолоподібних продуктів - бітумний праймер і мастика, ціна яких є цілком вигідною. Ці матеріали здатні ефективно зберігати гідроізоляційні властивості в різних кліматичних умовах, включно з навіть найнесприятливішими.

Відносно невисока ціна, багатофункціональність - головні переваги, які цілком пояснюють потребу бітумно-полімерних речовин. Вони схожі за складом, проте призначення трохи відрізняється. Купуючи будматеріали, багато хто сумнівається при виборі. Перед тим, як купити матеріали для гідроізоляції, слід детальніше ознайомитися з ними.

Особливості та призначення праймера і бітумної мастики
Відразу слід зазначити, що ефективний захист від впливу атмосферних опадів відбувається комплексно, із застосуванням двох видів бітумних речовин. Розглянемо кожен із них докладніше:

праймер - ґрунтова суміш на основі твердих смолоподібних продуктів, яка використовується для попередньої обробки конструкцій з бетону, залізобетону, металу. До переваг належать високі адгезивні та водовідштовхувальні властивості, швидке висихання без липкості, витримка низьких і високих температур (до 80℃);
бітумна мастика - основна функціональна речовина з додаванням органічних розчинників. Застосовується для поверхонь із різних матеріалів, приклеювання бітумних шарів, гідроізоляції стиків покрівлі, підземних споруд і штучних водойм: переваги речовини - ефективний захист від атмосферних опадів, ідеальний ефект за різного температурного режиму, можливість виконувати необхідні покрівельні роботи без попереднього демонтажу;
бітумно-полімерні будматеріали можуть бути холодного і гарячого застосування. Перші не вимагають особливої підготовки, тому більш популярні. Речовини також бувають готові та концентровані, які перед використанням розводяться гасом, бензином.
Комплексне професійне застосування двох видів будматеріалів - гарантія надійного захисту покрівлі будівлі від впливу вологи, протікання, корозії. Можливе їх окреме застосування, але в комплексі речовини з різною в'язкістю значно підвищують експлуатаційні характеристики об'єкта завдяки якісній підготовці поверхні праймером і ефективним захисним властивостям готового бітумного складу мастики.

В інтернет-магазині ви можете купити будівельні матеріали високої якості від надійного виробника. 

Купити мастику і праймери в Кременчуці.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner