Кошик
11 відгуків
+380 (67) 270-39-91
+380 (53) 670-39-91
ПП ВКФ ЕВРОБУД

Статті компанії ПП ВКФ ЕВРОБУД

СТІНА1

 • Як зробити гідроізоляцію стін
  Як зробити гідроізоляцію стін
  Якщо волога постійно потрапляє на стіни, вони довго не простоять. Почнуть з'являтися тріщини, цвіль, грибок. Тому стін потрібна надійна захист від вогкості — гідроізоляція. У цій статті розберемося як зробити гідроізоляцію стін, на яких поверхнях її встановлювати і які матеріали використовувати. Фахівці компанії ЄВРОБУД допоможуть вам правильно вибрати гідроізоляцію для стін.

ПОКРІВЛЯ8

 • Який вибрати утеплювач для даху
  Який вибрати утеплювач для даху
  Утеплення даху дозволяє зберегти приємний мікроклімат в будинку. Взимку теплий дах не дає нагрітому повітрю вийти назовні, а влітку не дає перетворити приміщення в баню. Поради по роботі з утеплювачем. Фахівці компанії ПП ВКФ ЄВРОБУД допоможуть правильно визначитися з вибором утеплювача.
 • Як утеплити дах будинку
  Як утеплити дах будинку
  Якщо під покрівлею знаходиться нежитлове приміщення, дах можна не утеплювати. У цьому випадку облаштовується «холодна» покрівля з гідроізоляцією, але без утеплювача. Якщо ж під покрівлею знаходиться жиле приміщення або мансарда, без утеплення не обійтися.
 • Гідроізоляція, пароізоляція і вітрозахист
  Гідроізоляція, пароізоляція і вітрозахист
  Покрівля – це основний етап у будівництві будинку, і за вибором покрівлі і підпокрівельних матеріалів починається планування даху будинку. Компанія ПП ВКФ ЄВРОБУД пропонує широкий асортимент супердифузионных мембран, ветробарьеров, традиційних підпокрівельних плівок і покрівельних аксесуарів.
 • Потрібна пароізоляція під профнастил холодної даху
  Потрібна пароізоляція під профнастил холодної даху
  Профнастил являє собою профільовані сталеві листи із захисним покриттям. Це міцний, доступний і легкий матеріал, який часто використовують для облаштування холодної покрівлі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner