Кошик
11 відгуків
+380 (67) 270-39-91
+380 (53) 670-39-91
ПП ВКФ ЕВРОБУД

ПОКРІВЕЛЬНІ ВОРОНКИ І АЕРАТОРИ

Як при влаштуванні нового покрівельного пирога, так і при ремонті плоских покрівель із застосуванням будь-яких паро - і гідроізоляційних матеріалів використовують різні покрівельні аксесуари. Основним покрівельним аксесуаром є покрівельні воронки, які призначаються для збору/відведення стічних талих і дощових вод з поверхні покрівель.

В перехідні періоди року, такі наприклад, як осінь-зима, для запобігання замерзання води, всі види покрівельних воронок можуть оснащуватися спеціальною системою обігріву. Воронка з обігрівом складається з саморегульованого кабелю, який кріпиться до корпусу воронки за допомогою обода фіксації.

Використовуваний кабель має робоча напруга 220В, потужність 15 Вт і здатний змінювати свою тепловіддачу у відповідність з температурним режимом навколишнього середовища. Щоб економити електроенергію, обмежуючи підігрів кабелю, рекомендується підключення його через термостат, що працює в діапазоні від -5 до +5 градусів за Цельсієм. Однак і це не обов'язково, обігрів може бути і при більш низьких температурах, оскільки під час морозів, сніг на покрівлі не тане, від чого немає потреби у відведенні води.

Парапетна воронка призначається для відводу через балкони та парапети, на плоских дахах з бітумних матеріалів, води. Виготовляється така воронка з ПВХ, ТПО або пластику IGOM.

Аератор (або флюгарка) являє собою спеціальне обладнання, призначене для відведення пари і вологи з-під «покрівельного пирога». Запобігаючи накопиченню конденсату, небажаних парів, флюгарка знижує негативні впливи на «покрівельний пиріг». Установка цього устаткування може відбуватися як на скатної, так і на плоскому даху. При цьому різниця установки, буде полягати лише в схемі монтажу аератора – по всьому периметру площині для плоскої покрівлі, і на верхніх точках даху для скатної покрівлі.

ГалереяСписок

Покрівля - це верхній елемент перекриття, який захищає будівлі і споруди від проникнення атмосферних опадів і механічних ушкоджень. Від надійності покрівлі залежить довговічність і збереження як всієї споруди, так і устаткування та ресурсів, що в ній знаходиться. Основне завдання покрівлі - захист будівлі від атмосферних впливів.

Всі елементи покрівельних воронок і аераторів виготовлені з високоякісної сировини - метео - і ударостійкого поліпропілену з пластифицирующими, морозостійкими і ультрафіолет стабілізуючими добавками. Таким чином, водовідвідні вироби забезпечують якість і довговічність експлуатації всієї покрівлі.

Придбати покрівельні воронки р. в Кременчуці можна в компанії ПП ВКФ ЄВРОБУД.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner