Кошик
11 відгуків
+380 (67) 270-39-91
+380 (53) 670-39-91
ПП ВКФ ЕВРОБУД

Покрівельні рулонні матеріали "Sweetondale" (Євроруберойд "Техноніколь")

Корпорація "Техноніколь" виробляє рулонні покрівельні покриття і гідроізоляційні матеріали нового покоління. Застосовувані технології дозволяють отримати високоякісний покрівельний і гідроізоляційний рулонний наплавляється полімерно-бітумний матеріал, нанесений на негниючу поліефірну і склооснову, що відповідає найвищим світовим стандартам. Передове обладнання оснащене комп'ютерною системою управління, яка контролює весь технологічний процес і якість продукції.

Матеріали виробництва Техноніколь" широко використовуються при будівництві і ремонті відповідальних об'єктів промислового і житлового призначення.

Всі пропоновані покрівельні та гідроізоляційні матеріали відповідають існуючим вимогам по водонепроникності, водопоглинання, механічної міцності і теплостійкості. Щоб переконатися, що матеріали відповідають нормам, наприклад, по водонепроникності, їх відчувають при гідростатичному тиску – воно встановлено для кожного матеріалу.

Рулонні матеріали. В рамках даного напрямку компанія ЄВРОБУД здійснює продаж і постачання бітумних і бітумно-полімерних покрівельних матеріалів, матеріалів для звукоізоляції будівель і гідроізоляції транспортних споруд, полімерних мембран з нульовою водопроникністю Компанія ЄВРОБУД пропонує до продажу продукцію класів СТАНДАРТ, БІЗНЕС і ПРЕМІУМ. А також здійснюємо поставку спеціальних матеріалів для покрівлі та гідроізоляції будівель.

Купити і ознайомитися з покрівельними матеріалами ТЕХНОНІКОЛЬ ви можете в нашій компанії ПП ВКФ ЄВРОБУД р. в Кременчуці

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner