Кошик
11 відгуків
+380 (67) 270-39-91
+380 (53) 670-39-91
ПП ВКФ ЕВРОБУД

ГЕОТЕКСТИЛЬ

Геотекстиль – це спеціалізована тканина з геосинтетики, яка використовується в різних сферах будівництва. Даний матеріал здобув широку популярність завдяки своїй зносостійкості і універсальності. Геотекстиль стійкий до хімічного впливу і температурі від -60 до +100°C. Геотекстиль не гниє, йому не властиве утворення грибків і плісняви. Матеріал також володіє високою стійкістю до розривів і міцність, що запобігає негативний вплив на нього гризунів, комах і коренів рослин. Укладається геотекстиль в нахлест при ширині напуску до 30 див.

Існує два типу геотекстиля, які виробляються різними способами: голкопробивний і термоскріпленний. Голкопробивний матеріал має безперервні волокна поліефіру або поліпропілену, скріплені голкопробивним способом. Така технологія дозволяє геотекстилю пропускати воду як уздовж, так і поперек, при цьому частинки грунту не проходять через пори матеріалу і не забивають його. Такі властивості дозволяють використовувати геотекстиль голкопробивний в області ландшафтного дизайну, а також будівництво доріг та дренажних системах.

Термоскріплене або термооброблене геотекстильне полотно виготовляється механічним способом, при цьому його волокна з'єднуються за допомогою термічної обробки. Геотекстиль термоскріпленний застосовується найчастіше для зміцнення фундаменту, а також гідроізоляції даху, трубопроводи, дороги і поліпшення водовідведення у системах дренажу.

Полотно геотекстилю поставляється в рулонах будь-якого розміру і намотування, завдяки чому є можливість підібрати оптимальний варіант для необхідної задачі. Затребуваний геотекстиль також і в ландшафтному дизайні, а також благоустрій території. Волокна цього матеріалу володіють унікальними властивостями, що захищають укритий об'єкт від вивітрювання, зсуви, обвалу і багатьох інших негативних впливів. Вартість геотекстилю залежить від ширини рулону, типу матеріалу, виробника та інших факторів.

Геотекстиль дозволяє забезпечити ефективне армування конструкції, так як геотекстиль дає рівномірно розподілити навантаження на конструкцію. Завдяки цьому вкриває шар має більш високу стабільність, знижується інтенсивність деформації і опади.

Також матеріал захищений від ерозії, що дозволяє наділяти грунт стабільністю. У свою чергу, не відбувається вивітрювання і вимивання часток ґрунту, завдяки чому грунт і рослинний покрив зберігаються.

Міцний геотекстиль здатний захистити конструкцію від механічних впливів. Також цей принцип стосується підземних ділянок споруди, захищених від уламків коренів рослин і гірських порід. Крім того, експлуатаційні можливості всієї конструкції поліпшуються. Дану різновид геотекстилю можна застосовувати для дачних ділянок під час монтажу тротуарної плитки. Такий метод запобіжить поява трави на стиках плиток.

Купить геотекстиль также можно для использования во время отвода и дренажа грунтовых вод. Данный тип ткани в системе дренажа способствует отведению воды, которая находится под различными зданиями. Такая технология способна увеличить срок службы конструкции в целом.

Применение нетканого полотна эффективно и для разделения грунта, а также насыпных материалов, причем затраты сыпучего материала и рабочих ресурсов значительно сокращаются. Полотно геотекстиля предотвращает смешивание насыпного материала и грунта. Геотекстиль также применяется во время укладки тротуаров и дорог.

Ще однією перевагою геотекстильного матеріалу є фільтрація води в грунтах. Частинки землі при цьому утримуються, що в підсумку підвищує міцність і несучу здатність фундаменту і конструкції в цілому.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner