Кошик
11 відгуків
+380 (67) 270-39-91
+380 (53) 670-39-91
ПП ВКФ ЕВРОБУД

Поліуретанові Герметики

Поліуретанові герметики

Поліуретанові герметики незамінні при проведенні герметизації швів, тріщин, як для внутрішньої обробки, так і для робіт по фасадній частині будівлі. Довговічність і надійність в них поєднується з простотою в нанесенні, швидким висиханням і цілим рядом інших переваг.

Різновиди

Поліуретанові герметики для швів розрізняються складом і експлуатаційними характеристиками. Виділяють два головних види:

• однокомпонентні;

• двокомпонентні.

Преимуществом первого является полная готовность к нанесению, отличная эластичность и возможность применения практически на всех строительных материалах. Двухкомпонентные, в которых основная паста усилена связующим веществом, очень прочные. Их адгезивные свойства проявляются с бетоном, алюминием, деревянными конструкциями и прочими поверхностями.

Характеристики

Поліуретанові герметики використовуються як приватними особами для виконання побутових завдань, так і професійними будівельними компаніями при зведенні, ремонті будівель. Будівельні конструкції отримують додаткову міцність, герметичність. Основними характеристиками даного типу герметиків є:

• термічна стійкість;

• нейтральність до механічних і хімічних впливів;

• вологонепроникність (одноклітинні структура герметизуючого поліуретану стає ще більш еластичною при зіткненні з водою і парою);

• відсутність схильності до появи плісняви;

• довговічність;

• сравнительно доступная стоимость.

Отвердевание происходит очень быстро, а усадка нивелирована полностью, что позволяет производить работы на фасадной части здания практически при любой погоде. Перепады температур, низкие и высокие показатели, не лишают материал его характеристик. Это обусловило востребованность этого строительного материала по всему миру.

Поліуретанові герметики для швів не пропускають ультрафіолет. А шкідливі хімічні речовини не використовуються для його виготовлення. Екологічність і безпека для людини доповнено візуальну привабливість. При бажанні, в поліуретанові герметики додають кольорові колера.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner