Кошик
11 відгуків
+380 (67) 270-39-91
+380 (53) 670-39-91
ПП ВКФ ЕВРОБУД

Покрівельні паро - гідроізоляційні плівки – MASTERFOL

Найважливіша функція гідроізоляційних плівок – відвід конденсату і вологи, що проникає в підпокрівельний простір, а додаткова функція – гідроізоляція конструкції даху і простору під ним

Гідроізоляційні плівки – це матеріал, який використовується для захисту будівлі від вологи, конденсату і атмосферних опадів. Плівки даного типу захищає теплоізоляцію від дощової води, яка може просочитися при сильних поривах вітру крізь стики покрівельних листів, крізь примикання вентиляційних отворів і в інших подібних місцях, де можлива відсутність герметичності. Кріплення цієї плівки виробляється на кроквах безпосередньо під покрівельним матеріалом. Причому відстань між кроквами, які є для неї опорою, не повинно перевищувати 1,2 м.

Важливою умовою, яке необхідно дотримуватися при її монтажі, полягає у недопущенні зіткнення з утеплювачем і відсутність провисань більше 2 див. Завершуючи укладання плівки на крокви, необхідно зафіксувати її за допомогою контррейок, а потім виконати обрешітку.

Пароізоляційні плівки – це бар'єр для водяної пари, що проникає в конструкцію будинку зсередини приміщення. У будинку часто вологість вище, ніж на вулиці. Це викликано тим, що і при готуванні, і при митті вода випаровується. Волога виділяється в повітря з нашим диханням і навіть з поверхні шкіри. Цей вологе повітря може погано вплинути на теплопровідні властивості утеплювача.

Плівка перешкоджає утворенню конденсату на утеплювачі і несучих конструкціях, захищає конструкції від появи грибка і тим самим подовжує термін служби будинку. Фіксація плівки проводиться як на дерев'яних елементах конструкції, так і на самому утеплювачі. З цією метою використовуються цвяхи з великою плоскою головкою або скоби будівельного степлера.

Для додання пароізоляційної плівки більшої герметичності вона укладається з нахлестом в 10-15 см, а її краї проклеюються клейкою стрічкою. Буває так, що дах має складну форму, і в деяких місцях пароізоляція покрівлі стикається зі стінами. У цих випадках плівку слід розмістити внапуск стіни і герметично закріпити з'єднання будівельним скотчем.

По завершенні фіксації плівки під нею робиться обрешітка, що виключає її зіткнення з паробар'єром.

Купити паро-гідроізоляційні плівки в Кременчуці можна в компанії ПП ВКФ ЄВРОБУД.

ГалереяСписок

Пароізоляція буває:

  • Армована – зміцнення поліетиленової основи спеціальним волокном робить пароізоляційну плівку міцніше, спрощує монтаж і збільшує її термін служби;
  • Антиконденсатная – особые виды пароизоляционной ткани, внутренняя поверхность которой является ворсистой, что не дает конденсату оседать на ней, как правило, используется вискозное напыление. Такие волокна не позволяют оседать на поверхности пароизоляции конденсата. В обычных условиях конденсации влаги не происходит и на простых пленках, но, если случится промерзание или продувание утеплителя в каком-то месте, то напыление поможет избежать увлажнения пароизоляции. Волокнистый слой должен смотреть внутрь комнаты;
  • Металізована – крім пароізоляції сучасні матеріали можуть і допомагати в утриманні тепла. Відображаючи теплові промені, пароізоляція утримує тепло в приміщенні і зменшує загальну теплопровідність покрівельного «пирога». Найчастіше металізована пароізоляція застосовується в лазнях, саунах, ванних кімнатах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner