Кошик
10 відгуків
+380 (67) 270-39-91
+380 (53) 670-39-91
ПП ВКФ ЕВРОБУД

Покрівельні супердифузійні мембрани – MASTERMAX

Дифузійні мембрани – гідроізоляційний матеріал, характеризується односторонньою провідністю вологи і здатний видаляти пар з утеплювача, який утворюється із-за перепадів температур і істотного підвищення вологості. Даний матеріал є значно більш досконалим аналогом гідроізоляційної плівки, оскільки, захищаючи утеплювач від попадання вологи, він не утримує в ньому пара, що надходить з житлових приміщень.

Виходячи з цієї властивості дифузійних і супердифузійних мембран, укладати їх можна безпосередньо на теплоізолюючий матеріал, залишаючи над ним вентиляційний зазор в 40 мм.

Сучасні мембрани, що поєднують в собі дифузні і антиконденсатні властивості, бувають, як правило, дво - і тришаровими. Вони не продуваються вітром, завдяки чому знижуються втрати, викликані видуванням тепла.

При застосуванні цих матеріалів покрівля «дихає», що обумовлено високим рівнем паропроникності зсередини.

В залежності від коефіцієнта паропроникності, мембрани можуть бути:

 • псевдодиффузионными (до 300 г/м2на добу);
 • дифузійними (400-1 000 г/м2на добу);
 • супердиффузионными (вище 1 000 г/м2на добу).

Мембрани володіють єдиним недоліком – досить високою вартістю. Проте велика кількість їх переваг повною мірою виправдовує наявність зазначеного вище недоліку.

Дифузійні мембрани для покрівлі володіють наступними перевагами:

 • Мають високу водонепроникність зовні, а також паронепроникність зсередини, за рахунок чого забезпечується «дихання» покрівлі;
 • Мембрани мають ветронепроницаемостью, завдяки чому кількість тепла, що видувається з поверхневого шару, сильно скорочується;
 • Монтаж мембран можна здійснювати безпосередньо на утеплювач, що зменшує товщину покрівельного пирога.

Рекомендації по укладанню гідро-пароізоляції:

 • Рулони гідроізоляції розкачують паралельно карнизу по всій ширині даху. Починають роботи від коника;
 • Закріплюють плівку з крокв за допомогою будівельного степлера. Припустимо провисання між крокв не більше 2 см;
 • Нахльостування плівки незалежно від способу кріплення повинен бути як мінімум 100 міліметрів;
 • Стики смуг плівки потрібно робити герметичними. Для цього стики проклеюють спеціальної сполучної стрічкою;
 • Після укладання плівки слід виконати монтаж спеціальних рейок для забезпечення вентиляції підпокрівельного простору;
 • При покупці матеріалу слід уважно вивчати інструкції, рекомендації та написи, розташовані на стройматериале. У цьому випадку не будуть допущені помилки при його монтажі та експлуатації. Тоді питання, якою стороною укладати гідро-пароізоляцію на дах, відпаде сам собою

Купити покрівельні супердифузійні мембрани в Кременчуці можна в компанії ПП ВКФ ЄВРОБУД.

ГалереяСписок

ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНІ МЕМБРАНИ DELTA

банер Dorken Delta

 

 

Німецька компанія DÖRKEN виробляє підпокрівельні плівки з 1961 року. Вона першою розробила і почала серійне виробництво армованих плівок з мікроперфорацією, підпокрівельних дифузійних мембран, пароізоляції з шаром, плівок з вбудованими самоклеючими стрічками, дренажних мембран та багатьох інших продуктів. Підпокрівельні ізоляційні матеріали розроблені з використанням новаторських ідей і випускається на сучасному обладнанні в Німеччині. Високоякісні продукти компанії Dörken GmbH & Co. KG – це визнаний у всьому світі критерій надійності, довговічності та економії енергії.Мембрани DELTA

Материалы DELTA полностью сертифицированы в соответствии с европейскими стандартами. Использование изоляционных материалов DELTA сохраняет энергию, снижает затраты на эксплуатацию дома: зимой на отопление и летом на кондиционирование. Применение энергосберегающих материалов DELTA является надежной и выгодной инвестицией для вашей семьи на многие десятилетия.

Изоляционные материалы DELTA для фундаментов и крыш применялись при строительстве самых ответственных сооружений: Евротуннель под проливом Ла-Манш, двроец Евросоюза (Брюссель), самый длинный в мире Готтарда, атомные станции во Франции, России и Финляндии, аэропорты Дюссельдорфа, Будапешта, Внуково , ремонт кровли Королевского дворца в Будапеште, ремонт кровли собора Duomo di Siena (Италия), реконструкция Московского Планетария и посольства Великобритании, многих крупных коттеджных поселков и других объектов.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner