БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ
Перед тим як вибрати потрібний вам покрівельний матеріал, рекомендуємо детально вивчити його технічні і експлуатаційні характеристики. Гнучка черепиця має основу з склополотна або склотканини, просочених бітумом. Гнучка черепиця має зовнішній шар, що покриваються базальтовим гранулятом, сланцевої посипанням і мінеральною крихтою, додають черепиці різноманітні кольори і відтінки і захищають її від руйнівного впливу ультрафіолету і кліматичних впливів. Із зворотного боку вона має клейовий шар з спеціального бітуму, захищений зверху поліетиленовою плівкою, яка захищає плитки від можливого склеювання на час транспортування або зберігання.
Структура гнучкої черепиці
Наведемо деякі характеристики гнучкої черепиці, на які слід звернути увагу при її виборі:
- Склад бітуму
Бітумне сполучна, у складі бітумної черепиці може бути декількох видів: окислений бітум, СБС-модифікований, АПП-модифікований і РМ-модифікований бітум.
Окислений бітум – або бітум, збагачене киснем. Це штучно зістарений бітум. Він є дуже популярним в Америці і Канаді (батьківщині гнучкої бітумної черепиці). Перевагою окисленого бітуму в першу чергу вважається його висока термостійкість, а також, доступна цінова політика. За рахунок своєї «жорсткості», бітум має підвищені характеристики адгезії і вітростійкості. Не рекомендується монтаж гнучкої черепиці на окисленому бітумі при температурі нижче +5°С, але припустимо, при дотриманні ряду умов. Найпопулярніша черепиця на окисленому бітумі .
СБС-модифікований бітум – Це бітумна маса, в яку додається СБС-полімер (Стирол-бутадієн-стирол), штучний каучук. Він покращує показники гнучкості і міцності бітуму при низьких температурах. Даний вид бітуму еластичний, здатний після розтягування повертатися в колишній стан. Також, він легко повторює ту форму поверхні, на яку його укладають, що дозволяє монтувати гнучку черепицю на основі СБС-модифікованого бітуму, у тому числі на куполоподібні і сферичні покрівлі. При нагріванні модифікованого бітуму, відбувається розділення фаз полімера і бітуму, у зв'язку з цим, не рекомендується використовувати його в дуже жарких кліматичних зонах або в дуже жарку погоду.
АПП – модифікований бітум – Виробляється з допомогою додавання атактичного поліпропілену, завдяки чому бітум краще витримує високу температуру. АПП-бітум пластичний, але не має еластичних властивостей. Він не здатний повернутися у свій колишній стан після зміни форми. АПП-матеріал відрізняється високою стійкістю до УФ-випромінювання і хімічних впливів (стійкість до лугів і кислот), має прекрасну адгезію до скла і металу. Порівняно з СБС-модифікатором АПП не має властивість розтягуватися, і при негативній температурі, якщо його зігнути – ламається, тому, даний вид покрівлі в основному використовується в країнах з жарким кліматом.
РМ-модифікований бітум – цей вид покриття є унікальною розробкою компанії ТЕГОЛА. Як говорить сам виробник, такий вид модифікатора – ноу-хау на ринку. До складу даного бітуму додається різновид синтетичного каучуку – поліолефіни (найбільш поширені поліолефіни – поліетилен та поліпропілен).
- Армована основа
Вся бітумна черепиця має в якості армуючої основи нетканий стеклохолст, який забезпечує механічну міцність елементів – за рахунок хаотичного розташування волокон матеріалу.
- Товщина гонта
- Цей параметр, а також вага одного м2 гнучкої черепиці безпосередньо впливає на кількість бітумного в'яжучого нанесеного на армовану основу і як наслідок на вітростійкість і поліпшені гідроізоляційні показники. Ламінована черепиця складається з 2х шарів і більше. Ламінація значно подовжує термін служби покрівлі.
Купити бітумну черепицю в Кременчуці.
Вибираємо виробника покрівельного покриття Наскільки важливо при виборі покрівельного матеріалу для даху назва виробника? Про це розповідає технічний директор напрямку «Скатна покрівля і Полотно» корпорації «Техноніколь» Рафаель Серажетдинов: «Будматеріали — це не той сегмент ринку, де є ймовірність переплачувати за бренд. Якість покрівельного покриття безпосередньо залежить від торговельної марки. Точніше, від політики компанії-виробника, від того, наскільки вона дорожить своєю репутацією. Продукция малоизвестных фирм на 5–10% дешевле, чем у крупных производителей. Но это как раз тот случай, когда скупой рискует заплатить дважды. Покупая кровельные материалы престижных марок, например, гибкую и многослойную черепицу «ТЕХНОНИКОЛЬ SHINGLAS», вы можете быть уверены в том, что при производстве использовано только высококачественное сырье и современное оборудование, а технология изготовления соблюдена до мелочей. Советуем также обратить внимание на обозначения: надежный производитель указывает на товаре наименование фирмы, происхождение сырья и дату изготовления. Відсутність маркування — привід засумніватися в якості продукції. Поважають себе виробники покрівельних матеріалів, в тому числі корпорація «Техноніколь», надають гарантію та сертифікати якості на свою продукцію».
Купити мастику і праймери в Кременчуці.