Кошик
11 відгуків
+380 (67) 270-39-91
+380 (53) 670-39-91
ПП ВКФ ЕВРОБУД

IZOVAT

Базальтова теплоізоляція TM IZOVAT – це мінераловатні вироби, що виготовляються ТОВ «ОБІО» на сучасній високотехнологічній виробничій лінії. В якості основної сировини при виробництві негорючої теплоізоляції TM IZOVAT використовуються гірські породи базальтової групи. В якості в'їхав яжучого компонента використовуються карболо – карбамідні смоли, які не містять у своєму складі вільного фенолу. Вміст органічних речовин становить 2 – 5% за масою. Базальтова теплоізоляція ТМ IZOVAT виготовляється щільністю 30 – 225 кг/м3, товщиною 20 – 300 мм. Вся продукція ТМ IZOVAT сертифікована. На підприємстві впроваджено Систему управління якістю на відповідність вимог міжнародного стандарту якості EN ISO 9001:2015, що засвідчено повноважним органом сертифікації "CQS" (Certifed Quality Systems) і "IQNet" (International Certification Network).

Купити базальтову теплоізоляцію IZOVAT м. Кременчуг ви зможети на підприємстві ПП ВКФ ЄВРОБУД.

ГалереяСписок

Базальтова вата: Технічні характеристики.

Базальтова вата має досить різнопланові характеристики, серед яких як прекрасні протипожежні властивості так і ряд хороших тепло і шумо ізоляційних властивостей. Базальтова вата проходила перевірки у багатьох країнах за різними методиками, в результаті чого вона була визнана негорючою. Це дуже важливо в будівництві. Сьогодні багато матеріалів характеризуються як негорючі, проте, на ділі мало хто з них виявляються такими. Звичайно ж щоб базальтова вата була дійсно протипожежної, необхідно купувати її лише у перевіреного виробника.

Теплоізоляційні властивості Базальтової вати.

Базальтова вата має відмінні теплоізоляційні характеристики, цей матеріал складається з волокон, дуже тонких по структурі товщиною приблизно 3-5 мкм. Всі ці волокна переплітаються між собою в хаотичному порядку, утворюючи таким чином осередку. Саме ці осередки забезпечують чудові теплоізоляційні властивості базальтової вати, адже в них міститься повітря. Матеріал має невелику щільність, якщо порівнювати його з іншими будівельними матеріалами. А це значить, що повітря в ньому міститься досить багато. Теплопровідність базальтової вати, якщо вона в сухому стані, трохи перевершує теплопровідність повітря, який знаходиться в нерухомому стані.

Характеристики базальтової вати також включають в себе відмінні гідрофобні властивості, матеріал має у своєму складі волокна, природа яких вже сама по собі водовідштовхувальна. Більше того, хороші виробники під час процесу виготовлення базальтової вати застосовують особливі добавки, які збільшують її властивості відштовхувати вологу. Якщо порівнювати з іншими будівельними матеріалами, то базальтова вата пар пропускає дуже добре. І при цьому, сама вона залишається майже завжди сухий. Така властивість її дуже цінується в будівництві.

Характеристики базальтовой ваты еще – устойчивость к нагрузкам, базальтовая вата прекрасно справляется со всеми нагрузками, оказанными на нее. Ее устойчивость зависит от того, в какой теплоизоляционной системе она применяется. Она может выдерживать нагрузки в сжатие 5-80 кПа при 10-процентной деформации. Именно эта характеристика строительных материалов является очень важным физико-механическим показателем нагруженного в строении материала. Вироби з базальтової вати можуть бути різними, залежно від розташування волокон у виробі, його розмірів, щільності і кількості зв'язує речовини.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner