Кошик
9 відгуків
+380 (67) 270-39-91
+380 (53) 670-39-91
ЧП ПКФ ЕВРОБУД

ТЕХНОНІКОЛЬ вступила в європейську асоціацію EURIMA

ТЕХНОНІКОЛЬ вступила в європейську асоціацію EURIMA

Компанія ТЕХНОНІКОЛЬ стала учасником асоціації EURIMA, що об'єднує європейських виробників мінеральної ізоляції. Увійти до складу асоціації компанії дозволила будівництво нового заводу кам'яної вати в Польщі. Згідно з регламентом, членами EURIMA можуть бути лише організації, які мають виробничі потужності на території ЄС і Туреччини.

EURIMA (European Insulation Manufacturers Association) об'єднує провідних європейських виробників мінеральної ізоляції та представляє їх інтереси у професійному співтоваристві. Асоціація бере участь у формуванні законодавчої бази, займається просуванням великих проектів, пов'язаних з будівництвом, утепленням та реновацією будівель, а також питаннями енергоефективності та сталого розвитку.

Вступ в EURIMA дозволить ТЕХНОНІКОЛЬ брати участь у дослідженнях і робочих груп асоціації, обговорювати і приймати рішення, в тому числі в галузі технічного нормування та регулювання застосування теплоізоляції з кам'яної вати на території ЄС.

«В этом году мы запускаем первый завод каменной ваты ТЕХНОНИКОЛЬ в Европе. Это дает возможность компании стать полноправной участницей европейского рынка и войти в одну из ведущих ассоциаций производителей минеральной изоляции в ЕС. Думаю, что членство в EURIMA будет полезно для каждой из сторон. Мы сможем не только приобщиться к опыту западных коллег, но и поделиться собственными знаниями и умениями и внести свой экспертный вклад в значимые для развития отрасли решения», – отметил Василий Ткачев, руководитель направления «Минеральная изоляция» компании ТЕХНОНИКОЛЬ.

Сьогодні в структуру Корпорації ТЕХНОНІКОЛЬ входить 8 заводів з випуску кам'яної вати . Найближчим часом відбудеться запуск нового виробництва мінеральної ізоляції в Польщі. У 2021 році компанія приступає до будівництва заводу в Казахстані.

Підприємства випускають матеріали для утеплення фасадів, покрівлі, підлоги і внутрішніх перегородок, призначені як для приватного, так і для професійного будівництва, а також технічну ізоляцію, вогнезахист, матеріали для суднобудування та субстрати для сільського господарства.Експортні поставки ведуться в Європу та країни СНД, а також у Вірменію, Грузію, Казахстан, Канаду, Китай, Нову Зеландію, Сінгапур, Таїланд, Узбекистан

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner