Кошик
9 відгуків
+380 (67) 270-39-91
+380 (53) 670-39-91
ЧП ПКФ ЕВРОБУД

ТЕХНОНІКОЛЬ являє армовану багатошарову гнучку черепицю по технології Reinforced Гонтою (RS)

ТЕХНОНІКОЛЬ являє армовану багатошарову гнучку черепицю по технології Reinforced Гонтою (RS)

Багатошарова бітумна черепиця — один з найбільш перспективних і затребуваних покрівельних матеріалів. Споживачі цінують її за зовнішню естетику в поєднанні з високою якістю і довговічністю. Багатошарова черепиця монтується на суцільне дерев'яне підставу за допомогою спеціальних цвяхів. Зона установки механічного кріплення схильна до високих навантажень за рахунок ваги самої черепиці і підйомної сили вітру, яка впливає на нижню незакрепленную частина гонту.

«Ми постійно знаходимося в процесі вивчення зворотного зв'язку від наших покупців, — зазначає Ольга Рузиева, директор з якості ТОВ «Завод Шинглас». — Нам важливо було удосконалити матеріал таким чином, щоб зміцнити зону механічного кріплення і одночасно з цим підвищити міцнісні характеристики багатошарової черепиці. Для вирішення цієї задачі наш науковий центр розробив інноваційну технологію армування багатошарової гнучкої черепиці Reinforced Гонтою (RS)».

Технологія передбачає армування кожного гонта точно позиціонованими скляними нитками. У колекції «Джаз» скляні нитки утворюють підсилюють смуги відразу в трьох зонах гонта. Вони розташовані в двох шарах: дві паралельні смуги у верхньому шарі і третя смуга в нижньому. Самі нитки знаходяться в товщі бітумного шару і не видно на поверхні гонта.

Враховуючи, що технологія монтажу багатошарової черепиці передбачає накладання гонтів кожного наступного ряду на гонти нижнього ряду, кріплення проходить одразу через три зони армування. Цвях, потрапляючи у таку зону, надійно утримується в товщі шарів черепиці. Згідно випробуванням ТОВ «Завод Шинглас», в армованої зоні досягається 3х кратне збільшення показника опір відриву від кріплення, що особливо важливо при сильних і різких поривах вітру.

За рахунок армування в зоні накладання шарів вдалося також підвищити стійкість до утворення тріщин на даній ділянці при вигині матеріалу. Це означає, що навіть при температурі до +10 °С пачки з матеріалом можна складувати на конику даху в процесі укладання, а також вести монтаж на радіальних елементах (за умови використання тепляка) при знижених температурах, аж до -20 °С.

«Наше завдання — однозначно реагувати на запити ринку. А покупець чітко сформулював потребу у довговічності та надійності, — каже Ігор Брязгунов, операційний директор напрямку «Скатна покрівля і Полотно» Корпорації ТЕХНОНІКОЛЬ — Технологія Reinforced Гонтою (RS) дозволяє нам відкрити нову сторінку в історії виробництва покрівельних матеріалів. Тепер вся багатошарова черепиця з колекції «Джаз» буде вироблятися за даної технології. Нам вдалося збільшити термін гарантії на армовану черепицю до 60 років, при цьому зберегти вартість продукції на колишньому рівні».

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner