Кошик
10 відгуків
+380 (67) 270-39-91
+380 (53) 670-39-91
ПП ВКФ ЕВРОБУД

ТЕХНОНІКОЛЬ вступила в Асоціацію домобудівних технологій СІП

ТЕХНОНІКОЛЬ вступила в Асоціацію домобудівних технологій СІП

Співробітництво в рамках Асоціації дозволяє консолідувати досвід її учасників, швидше розробляти та впроваджувати нові технологічні рішення. В Асоціації сформована єдина база технічної документації, для дотримання високих стандартів якості укладені контракти з надійними постачальниками будівельного сировини, матеріалів і комплектуючих, необхідних для забезпечення виробництва домокомплект та їх монтажу.

ТЕХНОНІКОЛЬ, провідний міжнародний виробник надійних та ефективних будівельних матеріалів і систем, виробляє великий асортимент товарів для приватного житлового будівництва. У продуктовому портфелі компанії представлені матеріали і комплектуючі для скатної покрівлі та фасаду, включаючи гнучку черепицю, фасадну плитку, сайдинг та водостічні системи.

«Комплексный подход в частном домостроении позволяет и производителям, и застройщикам, а следовательно, и домовладельцам экономить время и деньги, получая высококачественный результат, — поясняет генеральный директор ТЕХНОНИКОЛЬ Владимир Марков. — Не надо ломать голову над совместимостью элементов. Мы позаботились о том, чтобы со всех точек зрения (пожарной, санитарно-гигиенической, энергосбережения, долговечности, эстетики) система была эффективной, и дает на нее соответствующую гарантию. Співробітництво в рамках Асоціації СІП пов'язує виробників матеріалів і домокомплект, а також забудовників, і ми можемо говорити про ефект стандарту на всьому виробничому ланцюжку. Тільки так, спільними зусиллями, ми можемо підвищити якість малої будівництва».

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner